Подяка А. А. Мазаракі від Національного банку України

На ім’я ректора Державного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист подяки від імені Національного банку України в особі директора Департаменту комунікацій Юлії Євтушенко за високу якість професійної підготовки студентів.

Зокрема, Юлія Володимирівна відмітила глибокі фахові знання, проактивний підхід, творче бачення здобувачів вищої освіти та вміння працювати в команді, а також висловила вдячність за зусилля, яких докладає колектив педагогів та студенти університету для розвитку фінансової культури в Україні.

Щиро дякуємо за високу оцінку діяльності колективу та здобувачів вищої освіти ДТЕУ! Цінуємо нашу співпрацю та внесок Національного банку України у підготовку висококваліфікованих фахівців!

остання редакція 13.09.2023