Відкрита лекція з дисципліни "Історія страхової справи" з колишнім керівником "Укрдержстраху", НАСК "ОРАНТА", головою представництва Московського перестрахувального товариства "Москва Ре" Тригубом Миколою Яковичем

За ініціативи доцентів кафедри фінансів Тринчука Віктора Вікторовича та Ротової Тетяни Анатоліївни 28 квітня 2011 року на зустріч зі студентами факультету фінансів та банківської справи завітав колишній керівник страхової компанії "Укрдержстрах", НАСК "ОРАНТА", Голова представництва Московського перестрахувального товариства ("Москва Ре") Тригуб Микола Якович, за плечима якого - багатолітній досвід і визнання.
    Для студентів професійного спрямування "Страховий менеджмент" в Центрі страхового бізнесу (А-215) з 11-40 до 13-00 було проведено відкриту лекцію з дисципліни "Історія страхової справи" на тему: "Розвиток вітчизняного страхового ринку наприкінці 80-х - на початку 90-х років ХХ століття".
    Микола Якович є першим, кого Ліга страхових організацій України нагородила почесною відзнакою - нагрудним знаком орденського класу ЛСОУ "За високі досягнення в страхуванні". Багато фахівців, яких він навчав страховій справі, сьогодні обіймають керівні посади у страхових компаніях України.
    Студенти мали можливість з вуст відомоі на страховому ринку людини почути спогади щодо становлення і тенденцій розвитку вітчизняного страхування, діяльності робочих груп з підготовки перших "страхових" нормативних актів незалежної України: Декрету "Про страхування" - 1993 р. та Закону України "Про страхування" - 1996 р.

Кафедра фінансів

06.05.2011