Журналістика та реклама | ТікТок-ком’юніті

У Державному торговельно-економічному університеті на смартлокаціях інноваційної бібліотеки 23 вересня 2023 року відбулася зустріч представників ТikTok-ком’юніті кафедри журналістики та реклами.

Жваве обговорення трендів, ідей для коротких персоналізованих відео, популяризації освітніх програм, студентського життя університету, створення контент-плану надали поштовх та натхнення для нових перемог та зйомок.

Вітаємо оновлену команду ТікТок-професіоналів, представників здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю»: Анастасію Бабак, Вікторію Вдовенко, Ганну Кобильник, Каріну Шуст та Шепель Софію.

Чекаємо на нові відео, нові перемоги!

Згуртований ДТЕУ – ми сильні коли ми разом!

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

23.09.2023
остання редакція 27.09.2023