Оголошеннявсі

ДТЕУ на конвенції | «Драйвери змін: через розвиток лідерства розвиваємо компанію»

Державний торговельно-економічний університет разом із представниками української медіаспільноти взяв участь у конвенції «Драйвери змін: через розвиток лідерства розвиваємо компанію», організованою 28 вересня 2023 р. українським банком UKRSIBBANK, I-Players та партнером освітніх програм «Реклама» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» KA Group.

Спікери заходу: Наталія Кочергіна, Олена Юзькова, Олена Ніколенко, Олена Жайворонкова, Олена Сисоєва, Юрій Литвин, Анна-Марія Сабов, Володимир Малічевський та Петро Чорноморець.

«Драйвери змін – як їм рухати компанію вперед», «Як вдосконалювати лідерські компетенції», «Емоційний інтелект драйвера змін» та «Лідерські рішення у невизначеності», саме таким темам приділялася увага під час конвенції, де основними питаннями було, як бути драйвером змін у період невизначеності, як адаптувати бізнес та науку до сьогодення. До дискусії приєдналися гаранти освітніх програм Файвішенко Діана та Мельникович Олена разом із майбутніми журналістами, здобувачами освітніх програм Бутовською Ангеліною та Мусійко Поліною.

Здобувачі вищої освіти нашого університету під час заходу набули досвіду  організації подій «зсередини», ознайомилися з мистецтвом зйомки та монтажу відео, написання текстів для популяризації події у соціальних мережах, практику спілкування з лідерами думок.

Чекаємо на нові події, нові перемоги!

Єднаємося задля перемоги!

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

остання редакція 05.10.2023