Оголошеннявсі

Журналістська спільнота | євразійська конференція «Диджиталізація, соціалізація та розвиток освіти»

Державний торговельно-економічний університет третій рік поспіль є співорганізатором Євразійської конференції «Диджиталізація, соціалізація та розвиток освіти» (Eurasian Conference on «Digitalization, Socialization and Educational Development»), яка відбулася 7–8 жовтня 2023 року у прямому ефірі.

Мета конференції – обговорення актуальних питань диджиталізації та соціальних медіа, використання цифрових технологій в освітньому процесі та суспільній діяльності.

Координаторами конференції та модераторами від університету були Файвішенко Діана, д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри журналістики та реклами, та Лісун Яніна, докторант кафедри, канд. екон. наук, доцент.

Освітніми партнерами у проведенні конференції стали:

• Наукове культурне співтовариство, Наукова дослідницька асоціація, Індія (Research Culture Society, Scientific Research Association, India).
  • Інститут освітніх технологій, Євразійський університет (Institute of Educational Technology, Eurasian University).

У роботі конференції активну участь взяли науковці із Греції, Таїланду, Філіппін, Індії:

• проф. Ріана Лампу (Rania Lampou), STEM-інструктор, ICT-коучер, Міністерство освіти Греції (Greek Ministry of Education, at the Directorate of Educational Technology and Innovation, Greece);
  • проф. Ангчарін Тонгпан (Angcharin Thongpan), заступник декана Roi et Rajabhat University, учасник Ради міжнародних мов Таїланду (Thailand International Languages Council, Thailand);
  • проф. Алперсон Пералта (Alperson A. Peralta), Християнський університет Філіппін (Philippine Christian University, Philippines); проф. Чіраг Пател (Chirag M. Patel), Наукове культурне співтовариство, Інститут освітніх технологій, Євразійський університет, (Director, Аdmin & IT, Research Culture Society and President, International Scientific Research Association. Program Head, Eurasian University).

До обговорення на дискусійній панелі конференції щодо трендів цифровізації в освіті та суспільній активності з міжнародними колегами доєдналися викладачі кафедри: Добродум Ольга, д-р. філос. наук. проф.,  Кияниця Євгенія, канд. наук із соц. комунікацій,  доц., Алданькова Галина, канд. екон. наук, доц., Шкуров Євген, канд. філол. наук,   Голік Оксана, канд. наук із соц. комунікацій,  доц., Юсупова Ольга, канд. екон. наук, Мельніченко Оксана, канд. психол. наук, доц.

Особливої уваги заслуговують доповіді міжнародних колег за такими напрямами: STEM технології в освіті (Греція), цифровізація та корпоративна культура обслуговування у процесі надання авіапослуг (Філіппіни), культурні особливості та цифрові технології у процесі навчання (Непал), вплив соціальних мереж на соціалізацію дітей покоління Міленіум (Індія); цифрові технології в державному управлінні та адміністративному секторі (Індія); диджиталізація та ефективність навчання учнів початкової школи (Індія); цифрова журналістика, технології ай-трекінгу (Eye-tracking) та споживання медіаконтенту (Індія).

За результатами Євразійської конференції «Диджиталізація, соціалізація та розвиток освіти» планується видання матеріалів.

Чекаємо колег на міжнародній конференції (деталі за посиланням)

Освічені –  значить вільні!
Єднаємося задля перемоги!

Яніна Лісун, доцент кафедри журналістики та реклами

08.10.2023
остання редакція 10.10.2023