Звернення ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі

Шановне студентство!

Європейський вибір – це не гасло! Це впевненість, це справи, за якими впізнають наш університет в Україні і за її межами! Ваше сьогодення – це міжнародні освітні програми, гарантована змістом і організацією навчання в КНТЕУ ваша мобільність на Європейському континенті, сучасні умови для навчання, творчого і спортивного розвитку, побуту.

Я разом з вами обурений побиттям бійцями «Беркуту» громадян на Майдані позаминулої ночі. Це протирічить законам гуманізму та моралі демократичної держави, європейським цінностям.  Університет готовий надати допомогу постраждалим студентам під час драматичних подій, звертайтесь!

Позиція ректора: конституційне право кожного – висловлювати свою громадянську думку, конституційний обов’язок – дотримуватись законів України. Особиста участь у мирних акціях – це ваше право, але не альтернатива навчанню: двозмінний розклад  в університеті  дозволяє поєднувати громадянську активність і студентську старанність.

Сподіваюсь на виваженість ваших дій.

Бережіть себе!

Добра вам і здоров’я!