Подяка ректора студентам-донорам: "... я пишаюсь своїми студентами!"
Загальна інформація
26-29 листопада студенти КНТЕУ встановили новий рекорд України з найбільшої кількості донорів. Ректор КНТЕУ А.А. Мазаракі щиро вдячний студентам та усім, хто причетний до цієї події: «Новий рекорд милосердя цього разу становив 656 донорів. Для студентів КНТЕУ вже стало традицією демонструвати свою небайдужість та турботу до проблеми нестачі донорської крові в Україні. Безкорислива допомога людям є прикладом високоморальних цінностей громадянина європейської держави. Я пишаюсь своїми студентами!», – зазначив ректор.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)