Журналісти на PR-марафоні

Представники  Державного торговельно-економічного університету взяли участь у наймасштабнішій події «PR-МАРАФОН: РЕНОВАЦІЯ КОМУНІКАЦІЙ», організованій 08 листопада 2023 року партнерами освітніх програм «Реклама» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» Економіка+.

Цього року університет виступив як медіапартнер події, де гарант освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» професор Діана Файвішенко разом з  інформаційним сектором Творчого рекламного об’єднання студентів університету приєдналися до участі в організації цього заходу https://prmrfn.mmr.ua в інноваційному парку UnitCity.

Провідні PR- та комунікаційні фахівці поділилися кейсами та інструментами, дало поштовх для формування власних комунікаційних стратегій на 2024 рік.

Наші студенти зрозуміли: як планувати  медіаактивності; як навчитися комунікувати, щоб доносити до своєї аудиторії ключові повідомлення; якою має бути кризова комунікація.

У ході обговорення із партнерами освітніх програм перспективних напрямів удосконалення підготовки фахівців сфери реклами та зв'язків з громадськістю однією із пропозицій стало розширення переліку  дисциплін, зокрема необхідність введення дисциплін «Кризові комунікації», «Блогінг».

Особлива подяка організаторам події MMR,  Економіка+  та представникам Творчого рекламного об’єднання студентів (ТРОС), які  стали частиною цієї неймовірної події та отримали нові знання, за популяризацію університету та висвітлення подій у соціальних мережах: Кулинку Богдану, Божковій Анастасії, Стеценко Єлизаветі,  Нестеренко Дарині, Роженок Яні, Назарчук Мар’яні, Дядюн Ксенії, Арману Віталію, Файвішенко Єві, Галичий Антону, Псядлу Назару від команди Юніт.сіті, Федотову Микиті.

Чекаємо на нові події та нові зустрічі офлайн!

Єднаймося задля перемоги!

Гнатенко Катерина, здобувачка освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю»

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

Вінс Валерій Вікторович