Міжнародний день студентів

Студенти нашого університету – це справжній скарб! Крім розвитку інтелектуальних здібностей, вони активно залучені у розвиток творчої, креативної складової свого життя та життя університету, що безумовно допомагає їм у досягненні своїх цілей.

Ректор університету Анатолій Мазаракі в цей день звернувся до студентів та підкреслив: «Без наших студентів університет ніколи не став би лідером вищої освіти в Україні. Таким, яким його знають в усьому світі. Наші студенти створюють неповторну атмосферу і саме завдяки вам ми маємо високий рейтинг та високий вплив на суспільство. Без наших студентів університет втрачає свій ритм. Ви його серцебиття, ви наповнюєте його життям і ви – Державний торговельно-економічний університет».

Традиційно до Міжнародного дня студента в університеті відзначають найкращих студентів, які потрапили рейтингу 100 кращих студентів за результатами рейтингового оцінювання у 2022-2023 навчальному році.

За підсумками двох семестрів 2022-2023 навчального року до рейтингу увійшли 143 студенти:

• ФТМ – 63
  • ФМТП – 28
  • ФРГТБ – 14
  • ФЕМП – 13
  • ФФО – 14
  • ФІТ – 11

Рейтинг 100 кращих студентів ДТЕУ за підсумками І семестру 2022/2023 навчального року.

Рейтинг 100 кращих студентів ДТЕУ за підсумками ІІ семестру 2022/2023 навчального року.

Університет – це яскраві моменти, емоції, люди. Люди, які навчають нас і яких навчаємо ми. Люди, які роблять це місце не просто будівлею, а наповнюють його сенсом, коханням та яскраво-палаючими моментами. І це ми можемо побачити завдяки високим досягненням студентів у спортивній, науковій та творчій сферах не лише в межах університету, але і далеко за ними.

Вітаємо з Міжнародним днем студентів!

остання редакція 20.11.2023