Подяка родині ДТЕУ
Загальна інформація
Війна змусила кожного з нас подивитись на життя під іншим кутом. Зрозуміти наскільки важливо бути разом та допомагати нашим захисникам, дати відчути усьому світу, що наш народ не зламати та не спинити, а жодні труднощі не стануть перепоною на шляху до перемоги.
Згуртована родина Державного торговельно-економічного університету отримала Подяку від Головного управління розвідки Міністерства оборони України за активну громадянську позицію у боротьбі за незалежність України та сприянні у захисті нашої держави.
Коли в нас не вірили, ми відчайдушно боролись та доводили усім, що нашу націю не зламати, не знищити. І тепер, весь світ знає, що ми будемо іти до Перемоги попри всі обставини.
Поки ми разом – нас не зупинити!
Слава Україні!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)