Відзначення студентів ДТЕУ від в. о. голови Деснянської РДА

Студенти нашого університету – це яскрава гордість, які своєю невтомною роботою і старанністю досягають неймовірних вершин. З нагоди Міжнародного дня студентів в. о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Плясецький відзначив найактивніших здобувачів вищої освіти ДТЕУ.

Подяку за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в Деснянському районі м. Києва та з нагоди Міжнародного Дня студентів отримали представники ДТЕУ:

• Андрій Голинський (студент I курсу, освітнього ступеня «магістр», факультету інформаційних технологій);
  • Анастасія Мороз (студентка IІІ курсу факультету фінансів та обліку);
  • Максим Комлик (студент IV курсу факультету торгівлі та маркетингу);
  • Марта Кривша (студентка ІI курсу, освітнього ступеня «магістр», факультету міжнародної торгівлі та права);
  • Дар'я Шенько (студентка I курсу, освітнього ступеня «магістр», факультету економіки, менеджменту та психології);
  • Денис Хруль (студент IІ курсу, освітнього ступеня «магістр», факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу).

Студентські роки – це той період, де кожен шукає себе, однодумців, друзів та неймовірні враження. Це час, коли народжуються ідеї і здійснюються мрії. Університет пишається своїми студентами та підтримує всебічний розвиток активної молоді. Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, працювати та навчатися!

остання редакція 24.11.2023