ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Бронза на Кубку України з черлідингу

Загальна інформація

У Львові відбувся XVIII Кубок України з черлідингу. Змагання проходили у СК «Боско-Арені» та зібрали понад 1800 спортсменів з 15 регіонів України. Боротьба за нагороди проводилася серед представників 59 клубів країни.

Свою майстерність спортсмени мали можливість продемонструвати в командному виступі, квартеті, дуеті або соло. Змагання проходили у 3 номінаціях: джаз, хіп-хоп та чер-данс фрістайл. Усі учасники показали надзвичайний рівень підготовки.

Збірна команда ДТЕУ з черлідингу стала бронзовим призером Кубку України, поступившись чемпіонам Європи та призерам чемпіонату світу.

Це було неймовірне свято спорту, енергії, грації та витонченості!