Нове покоління студентського самоврядування: готові до втілення сміливих ідей!

У стінах Державного торговельно-економічного університету 7 грудня було проведено Конференцію студентів університету.

Розпочав захід Ректор ДТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі промовою про велику та багатогранну роль Ради студентського самоврядування в житті університету і всіх учасників освітнього процесу.

Звіт голови РСС ДТЕУ Стрельчук Діани Миколаївни за 2022/23 н.р. був першим пунктом порядку денного Конференції студентів.  Опісля ознайомлення зі звітом, делегати конференції оцінили якість і обсяги виконаної роботи за період діяльності складу та затвердили звіт.

Голова лічильної комісії Бабкова Єва Олександрівна оголосила результати виборів на посаду голови РСС ДТЕУ, за підсумками яких було обрано нову голову РСС ДТЕУ – Раділову Дарину Вячеславівну – студентку факультету економіки, менеджменту та психології. Делегати конференції затвердили результати виборів.

На конференції були прийняті рішення щодо затвердження нового складу РСС ДТЕУ на 2023/24 н.р., а також обрано делегатів до вченої ради ДТЕУ та на конференцію трудового колективу ДТЕУ.

До нового складу РСС ДТЕУ увійшли: Раділова Дарина Вячеславівна, Жулей Віталіна Вячеславівна, Вінс Валерій Вікторович, Жукова Віталіна Олександрівна, Бакшина Діана Ігорівна, Мороз Анастасія Іванівна, Папанова Ангеліна Олександрівна, Поповська Катерина Сергіївна, Ігнатович Олександра Сергіївна, Бідило Єлизавета Валеріївна, Захожий Родіон Володимирович, Cавчук Світлана Андріївна, Поплавська Вікторія Олександрівна, Семенчук Анжеліка Валеріївна, Доброштан Марина Олександрівна, Грозний Богдан Юрійович, Денисенко Софія Русланівна, Зеленіна Юлія Геннадіївна, Фесюн Станіслав Віталійович, Гриценко Тетяна Валеріївна, Вакуленко Дмитро Іванович, Бондарець Анна Ігорівна, Шенько Дар'я Сергіївна, Сєнічкіна Анастасія Андріївна, Штома Софія Вячеславівна, Дозорець Валерія Ігорівна, Сегеда Катерина Андріївна, Івасенко Катерина Сергіївна, Іванов Кирил Андрійович , Рожчук Олександр Олександрович.

Вітаємо нову голову РСС та новий склад із початком нової сторінки їх університетського життя та бажаємо їм успіхів у реалізації ідей на благо академічної спільноти ДТЕУ!

остання редакція 08.12.2023