Відкрита лекція «Безпечність товарів легкої промисловості»

21 листопада 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті була проведена відкрита лекція провідного спеціаліста кафедри технології шкіри та хутра Київського національного університету технологій та дизайну, д.т.н., доц. Плаван Вікторії Петрівни на тему «Безпечність товарів легкої промисловості» для студентів-бакалаврів факультету товарознавства і торговельного підприємництва професійного спрямування «Товарознавство та комерційна логістика»,«Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», «Управління товарними системами та мерчандайзинг», «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Під час лекції було розглянуто питання безпечності легкої промисловості, проаналізовано нормативні документи, що регламентують безпечність та екологічність матеріалів текстильної та шкіряної промисловості, тенденції розвитку на ринку текстильних матеріалів.

21.11.2013
Vita