ДТЕУ на «STRATEGY FORUM'2023: Гнучкість. Сталість. Ефективність»

Державний торговельно-економічний університет за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяв участь в організації бізнес-форуму «STRATEGY FORUM'2023: Гнучкість. Сталість. Ефективність».

У Києві 08.11.2023 відбулася грандіозна подія – «STRATEGY FORUM'2023: Гнучкість. Сталість. Ефективність» в онлайн | офлайн-просторі у формі відвертої дискусії та обговорення основних питань на зустрічах із експертами-спікерами.

До події долучилися професори Олена Мельникович та Діана Файвішенко – гаранти освітніх програм «Реклама», «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Основними питаннями та темами для обговорення були:

• Стратегічне та системне  мислення у бізнесі.
  • Нова логіка стратегування.
  • Стратегічне мислення у медіапросторі та сучасному світі.
  • Ринок, надсистема та мережеві екосистеми.
  • Радикальна стратегічна опціональність та дуальність в ухваленні  рішень.
  • Особливість культурної трансформації лідерства.
  • Комунікація стратегії – це неодноразова акція, а невід’ємна частина і розроблення, і реалізації стратегії.

У межах форуму провідні експерти жваво обговорювали та дискутували на актуальні теми, висвітлювали інсайти та ідеї, які стануть точками опори для формування оптимальних стратегій щодо уникнення глобальних помилок, мотиваційні рішення та управління змінами в епоху невизначеності та очікування кризи, виокремлення напрямів для пошуку найкоротшого шляху до профіту.

Експертами були:

Євген Глібовицький, експерт із довгострокових стратегій. Партнер компанії pro.mova. Учасник Несторівської та Унівської експертних груп, член Наглядової ради суспільного мовлення.

Андрій Длігач, cтратег, візіонер, доктор економічних наук, голова Advanter Group, засновник міжнародної бізнес-спільноти Board, розробник стратегій для 800+ компаній, 3-х країн і 200+ організацій.

Олексій Тимофіїв, член Ради директорів компанії BGV Group Management, автор курсів зі стратегії в Академії Делойт.

Оксана Щегельська, керуюча партнерка бізнес-девелоперської компанії STRATEGIC та викладачка kmbs.

Михайло Траверсе, керівний партнер Reiseplan, експерт у маркетингу з 18-річним досвідом у створенні та реалізації бренд-стратегій для міжнародних та локальних брендів та бізнесів.

Ярина Ключковська, консультантка зі стратегічних комунікацій.

Під час форуму здобувачі ДТЕУ та представники науково-педагогічного персоналу мали можливість зустрітися з науковцями та бізнесменами, які мислять глобально та розглядають розвиток медіасуспільства, бізнесу під власним кутом зору.

Особлива подяка партнеру освітніх програм кафедри журналістики та реклами CEO КА Goup Альоні Жупіковій за організацію події, надану можливість доступу до офлайн- та онлайн-трансляції переможцям Всеукраїнського конкурсу торговельної реклами, а також представникам Творчого рекламного об’єднання студентів (ТРОС) ДТЕУ: Максиму Комлику, Андрію Федотову, Богдану Кулинку, Катерині Кондратюк, Єві Файвішенко, Данилу Черепньову, Ангеліні Бутовській, Микиті Федотову, Христині Гелеті, Івану Баштовому, Данилу Галебному, Катерині Куті, Софії Шепель.

Посилання на сайт з докладним описом програми бізнес-форуму: https://kagroup.ua/strategy_forum#program

KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом. Ми драйвери змін, які впливають ідеями на трансформацію й розвиток компаній, надаючи доступ до експертизи видатних бізнес-мислителів сучасності.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!

Згуртований ДТЕУ: разом до перемоги!

Божкова Анастасія,

здобувачка, яка навчається за освітньою програмою  «Реклама і зв’язки з громадськістю»

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

Вінс Валерій Вікторович