Відкрита лекція «Чому аудит – найкращий вибір для твого майбутнього?»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 15 грудня 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Чому аудит – найкращий вибір для твого майбутнього?» для студентів ОС «бакалавр» та ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітніми програмами «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікери заходу: Несторук Дарина Сергіївна, старший менеджер компанії «Грант Торнтон (Україна)», випускниця КНТЕУ; Фірчук Олена Олегівна, старший аудитор компанії «Грант Торнтон (Україна)», випускниця КНТЕУ.

Лектори акцентували увагу на компетентності й навичках, яких мають набувати спеціалісти з аудиту, мегатрендах майбутньої професії. Окремо наголосили, що аудит – це важлива галузь, яка не лише забезпечує стабільність у фінансовій сфері, а й відіграє ключову роль у розвитку бізнесу та економіки загалом. Аудитори допомагають підвищувати ефективність управління та забезпечують довіру не лише клієнтам, а й усій громадськості.

Здобувачі вищої освіти взяли активну участь в обговоренні.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,

завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,

доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту