Відкрита лекція «Формування та розробка профілів ризику»

21 листопада 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті була проведена відкрита лекція з дисципліни «Митна безпека» заступником начальника Управління організації митного контролю та оформлення Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України, д.е.н., проф. Пашком Павлом Володимировичем для студентів факультету товарознавства і торговельного  підприємництва  5 курсу 3 групи  на тему «Формування та розробка профілів ризику».

Під час лекції було розглянуто особливості визначення коду за УКТ ЗЕД товару, формування профілів ризику товару, пропозиції щодо мінімалізації  ризиків при митному оформленні товарів.

21.11.2013
Vita