Спільне заняття студентів ДТЕУ та Інституту іноземних мов Університету Вітовта Великого (Каунас, Литва)

Кафедра сучасних європейських мов Державного торговельно-економічного університету та Інститут іноземних мов Університету Вітовта Великого (Каунас, Литва) 7 грудня о 16:00 провели онлайн-заняття з англійської мови на тему «Різдво, традиції та звичаї в Україні та світі». Старший викладач кафедри сучасних європейських мов ДТЕУ Зацерковний О.А. та директор Інституту іноземних мов доктор Тересе Рінгалієне організували для студентів факультету міжнародної торгівлі та права, які навчаються за освітніми програмами «Міжнародна економіка», «Міжнародні відносини та економічна дипломатія», та студентів університету Вітовта Великого з Кенії, Колумбії та Казахстану обговорення традицій та звичаїв святкування Різдва.

Міжкультурна комунікація у професійній діяльності посідає ключове місце, оскільки сучасний світ стає все більше глобалізованим, а бізнес та робочі відносини часто перетинають межі країн та культур. Під час онлайн-заняття студенти мали можливість отримати досвід міжкультурної комунікації з визначеної теми. Це допомогло їм стати більш відкритими та толерантними до інших культур. Спілкування відбувалося англійською мовою, що на сьогодні постає необхідною навичкою, яка визначає успіх в сучасному професійному середовищі. Комунікативні навички в умовах міжкультурної взаємодії входять в арсенал так званих "soft skills", або м'яких навичок, які роблять майбутніх фахівців більш ефективними та конкурентоспроможними.

Під час зустрічі були використані інтерактивні програми Wordwall та Padlet. Захід було організовано та проведено у рамках підготовки до спільного освітнього проєкту.

Зацерковний Олег Анатолійович,
старший викладач кафедри сучасних європейських мов ДТЕУ

остання редакція 19.12.2023