Різдвяна благодійна акція | Дарницький дитячий будинок-інтернат

У рамках постійної благодійної діяльності Державного торговельно-економічного університету 23 грудня 2023 року за ініціативи найкращих представників РСС ФТМ, РСС 3 гуртожитку й кафедри журналістики та реклами було організовано святкову зустріч та новорічне привітання дітей Дарницького дитячого будинку-інтернату. Подарунки в новорічному упакуванні, щедрівки,  автівка з оленями та щирі посмішки створили неповторну атмосферу  свята.

Подяка за організацію благодійного заходу  Захожому Родіону, Голік Катерині, Долі Ксенії, Фігурі Валерії, Вакуленко Дмитру, Голованю Дмитру, Доброштан Марині, Земській Яні, Барановській Ользі, Москалик Анні.

Також вдячні всім, хто приєднався до благодійного збору,  пакування та доставки  подарунків дітям, особливо Новохацькому Яну, «БО «БФ «Ситі та щасливі» за підтримку студентських ініціатив та допомогу з автоперевезенням.

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Перемагаємо!

Файвішенко Діана Сергіївна, завідувач кафедри журналістики та реклами