День боротьби зі СНІДом

2 грудня 2013 року соціальні сектори усіх факультетів та голова соціального сектора РСС КНТЕУ вкотре дружньо організували акцію «День боротьби зі Снідом». Представники двох славних факультетів, таких як ФЕМП та ФРГТБ, тематично прикрасили хол головного корпусу університету, організували концертну програму на великій перерві, яка просто вразила студентів, співробітників та гостей КНТЕУ. Кожен із присутніх отримав символічний значок боротьби зі СНІДом та буклети з інформацією. В актовій залі корпусу «Д» відбулася лекція, в якій слухачам розповіли всю «Правду про СНІД». Флешмоб за участю студентів і підтримкою адміністрації завершився хвилиною мовчання.

02.12.2013
Vita