Різдвяна пора благодійності та турботи

Новорічні свята  це час дива, тому за доброю традицією Рада студентського самоврядування ДТЕУ подарувала свято діткам, які беззаперечно на це заслуговують.

Цьогоріч факультети та гуртожитки провели благодійні розіграші та акції, майстер-класи та стендап вечір, завдяки яким було придбано різноманітних подарунків на загальну суму 133 206 грн.

Ретельно підготувавшись та дізнавшись про необхідні речі для кожного із дитячих будинків, студенти об’єдналися разом задля втілення новорічних мрій для вихованців закладів Києва та області.

• Студенти факультету міжнародної торгівлі та права та гуртожитку №2 відвідали вихованців притулку для неповнолітніх м. Києва.
  • Активісти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу та РСС гуртожитку №6 завітали із подарунками до центру «Місто щасливих дітей».
  • Різдвяне диво до Дарницького дитячого будинку-інтернату привезли представники факультету торгівлі та маркетингу та РСС гуртожитку №3.
  • Молодь факультету фінансів та обліку та факультету економіки, менеджменту та психології та РСС гуртожитку №7 завітали до Святошинського дитячого будинку-інтернату.
  • Магію свята здобувачів факультету інформаційних технологій та РСС гуртожитків №1 і №4 відчули вихованці дитячого будинку «Чебурашка».
  • Рада студентського самоврядування ДТЕУ вирушила з гостинцями до вихованців київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків».

Державний торговельно-економічний університет – це родина з великим серцем; це люди, завжди готові допомогти тим, хто цього потребує. Творити дива власними руками є головною рисою, яка притаманна кожному у стінах нашого університету.

30.12.2023
остання редакція 12.01.2024