Проведено тестування з метою відбору студентів-правників для формування команд до участі в І Всеукраїнських змаганнях з конституційного правосуддя

13 листопада 2013 року о 13.00 Юридичною клінікою «Центр правового захисту» КНТЕУ було проведено тестування з метою відбору студентів-правників для формування команд до участі в І Всеукраїнських змаганнях з конституційного правосуддя, які відбудуться 4 квітня 2014 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка з ініціативи громадської організації "Центр конституційних ініціатив" та юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Київський національний торговельно-економічний університет представлятимуть дві команди зі студентів-правників, членів Юридичної клініки «Центр правового захисту» та Правничого клубу КНТЕУ: Бульба Альона (ІІ курс), Коваленко Жанна (ІІ курс), Нікіфорова Оксана (ІІІ курс), Бонь Богдан (ІІ курс), Сидоренко Роман (ІІ курс), Луцишин Світлана (ІІ курс).

Нагадаємо, що змагання будуть проходити в два етапи: письмовий (відбірковий) етап та основний етап, який буде проведено у формі дебатів за правилами конституційного  провадження. До складу журі "Судової колегії", що визначатиме переможців дебатів  входитимуть відомі правники, провідні вітчизняні вчені-конституціоналісти, судді Конституційного Суду України. Фіналісти та переможці змагань отримають цінні подарунки та почесні грамоти.

13.11.2013
Vita