Студенти-правники Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у Всеукраїнському правовому VIP-турнірі

29  листопада 2013 року в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед студентів вищих навчальних закладів України з ініціативи Міністерства юстиції України.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Київський національний торговельно-економічний університет представляла команда студентів-правників у такому складі: Коберник Віталій Васильович (ІІІ курс); Зенов Михайло Романович (І курс); Гарат Михайло Романович (ІІ курс); Коваленко Жанна Анатоліївна (ІІ курс); Бульба Альона Сергіївна (ІІ курс). Тренер команди - завідувач кафедри комерційного права, д.ю.н., проф. Гуржій Тарас Олександрович.

29.11.2013
Vita