Відкрито нову освітянську програму по розширенню практики подвійного дипломування

У рамках реалізації європейського вектора мобільності студентів та викладачів відкрито нову освітянську програму по розширенню практики подвійного дипломування.

Ректорами Київського національного торговельно-економічного університету А.А. Мазаракі та Університету ім. П’єр Мендес Франс (м. Гренобль, Франція) С. Бернаром підписано рамкову угоду та додаток до неї щодо впровадження в КНТЕУ нової програми дистанційної освіти. Йдеться про навчання протягом року на цій основі за спеціальністю «Економіка і управління» з одночасним отриманням двох дипломів – КНТЕУ й «Лісанс» (відповідає українському диплому бакалавра) Університету м. Гренобль (Франція).

Головною перевагою цієї програми є те, що державні французькі дипломи можуть тепер отримувати не тільки франкомовні, але й англомовні студенти.

Про все це та багато іншого йшлося 6 грудня 2013 року на зустрічі студентів усіх факультетів, які можуть претендувати на участь у програмі, з представниками французького університету – директором департаменту дистанційної освіти П. Баї та відповідальною за міжнародні зв’язки Н. Колле.

Початок програми привітав у своєму виступі присутній на зустрічі Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Жіль Маметц.

06.12.2013
Vita