Квест до Дня захисника вітчизни

5 грудня 2013 року за традицією було проведено квест до Дня захисника вітчизни для юнаків гуртожитку №2. Свято, як і завжди, було сповнене веселощами, жартами та позитивом.

У чому ж полягали завдання? Кожна з 7 команд-учасниць отримала маршрутний лист із вказаним порядком проходження випробувань, на старті кожного з яких на юнаків чекали красуні-мешканки нашого гуртожитку з каверзними запитаннями. Завдання були різноманітними, серед них: віджимання, відгадування загадок, плетіння коси, присідання з дівчатами на руках. До того ж, пункти їх проходження організатори розмістили в усіх куточках гуртожитку.

Фінальний конкурс допоміг визначити найоригінальніших поетів нашого гуртожитку – це команда «Лео» на чолі з Павлом Бедриковським, студентом 4 курсу ФЕМП.

За загальним заліком  почесне ІІІ місце здобула команда «Агонь» на чолі з Артемом Цимбровським, студентом 1 курсу ФЕМП, почесне ІІ місце – «Команда А» на чолі з Яном Висоцьким, студентом 2 курсу ФЕМП, та переможне І місце виборола команда «Размотали» на чолі зі студентом 3 курсу ФЕМП Олексієм Гаврішевим.

Вітаємо всіх захисників зі святом!

Семенович Лілія,
голова РСС гуртожитку №2