Набір на навчання за новою програмою подвійного дипломування «Управлінська економіка для міжнародних ринків» в Університеті Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція)

Шановні студенти!

До 1 березня 2024 року проводиться набір на навчання за новою  програмою подвійного дипломування «Управлінська економіка для міжнародних ринків» в Університеті Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція), на конкурсній основі, за освітнім ступенем «бакалавр».

Навчання проходить англійською мовою. Термін навчання – 1 рік.

Вимоги до студентів: Програма навчання розрахована на студентів 3-го  року бакалаврату ДТЕУ для  факультетів та спеціальностей економіки та менеджменту. Бажана наявність міжнародного сертифіката, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2.

Вартість курсу навчання
✓ Студент сплачує 170 євро національного внеску і 100 євро внеску на студентське життя (CVEC) = 270 євро.
✓ Жодних додаткових спеціальних зборів для студентів.
✓ Медичне страхування, проживання, витрати на подорож та інші витрати покладаються на студента.

Документи, які потрібно подати до 1 березня 2024 року до відділу міжнародних зв’язків або на пошту o.karpan@knute.edu.ua
✓ Резюме (CV) (Europass).
✓ Мотиваційний лист (Europass).
✓ Виписка з оцінками і характеристика від факультету (англійською і українською мовами).
✓ Ксерокопія закордонного паспорта.

Про програму...

остання редакція 02.02.2024