Студентська науково-практична конференція «Фінансова та грошово-кредитна політика економічного зростання»

5 грудня 2013 року факультетом фінансів та банківської справи  Київського національного торговельно-економічного університету було проведено студентську науково-практичну конференцію «Фінансова та грошово-кредитна політика економічного зростання».

Конференцію відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Притульська Н.В., яка приділила значну увагу дослідженню питань розвитку економічної науки, впровадженню її здобутків у фінансову, бюджетну, податкову політику держави та діяльність фінансово-кредитних установ.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді, присвячені проблемам формування фінансових ресурсів державного пенсійного страхування в Україні, середньостроковому бюджетному прогнозуванню і плануванню бюджетного процесу в Україні та країнах Європейського союзу, клієнтоорієнтованому підходу у банках, гендерним індивідуально-психологічним особливостям працівників установ й організацій.

У роботі конференції брали участь 210 студентів факультетів фінансів та банківської справи, економіки, менеджменту і права, обліку, аудиту та економічної кібернетики.

Учасники конференції відмітили високий науковий та практичний рівень організації.

05.12.2013
Vita