Для студентів КНТЕУ проведено презентацію практичної підготовки в готелях Греції

10 грудня 2013 року Навчально-тренінговою Агенцією Job Trust (Греція) для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, Харківського торговельно-економічного інституту, Вінницького торговельно-економічного інституту проведено презентацію практичної підготовки в готелях Греції та співбесіду зі студентами щодо визначення рівня володіння англійською мовою та професійної придатності до проходження практики.

10.12.2013
Vita