Конкурс студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі»

12 грудня 2013 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся конкурс студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі» у рамках реалізації благодійної «Стипендіальної програми», організованої провідним українським туристичним оператором «Travel Professional Group».

Конкурс проводиться вже вдруге та спрямований на виявлення креативної студентської молоді, яка має професійний потенціал для формування успішного майбутнього сучасної туристичної галузі.

У складі конкурсної комісії були керівники компанії «Travel Professional Group», провідні науковці  київських вищих навчальних закладів, в яких здійнюється підготовка фахівців за напрямом «Туризм».

Лідерами серед конкурсантів стали студенти КНТЕУ:

І місце - Кліменко Лілія

ІІ місце – Тунік Марія

Наукові роботи переможців приємно вразили представників туристичного бізнесу новаторськими темами та високим рівнем презентацій наукових результатів.

Протягом календарного року переможці конкурсу отримуватимуть іменні стипендії від компанії «Travel Professional Group».

Програма «Майбутнє туристичної галузі» передбачає також подальше працевлаштування учасників і переможців конкурсу на  туристичних підприємствах.

Бажаємо подальших успіхів у науковій та практичній діяльності.

12.12.2013
adv