Візит Міністра фінансів України Колобова Ю.В. до КНТЕУ

13 грудня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася зустріч з Міністром фінансів України Колобовим Юрієм Володимировичем.

На початку зустрічі ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі привітав Юрія Володимировича і запросив студентів до відкритого та невимушеного спілкування. Запитання були дуже цікавими та актуальними, а відповіді Міністра – щирими й відвертими. Основними темами діалогу стали: економічні наслідки підписання угоди з Європейським Союзом для України, митний союз із Росією, бюджетна політика на наступний рік, проблеми податкового законодавства, перспективи розвитку промислової галузі та інші.

Дуже докладно Юрій Володимирович розповів про ситуацію, яка склалася навколо підписання угоди з Європейським Союзом і запевнив, що на сьогодні український Уряд доклав багато зусиль для того, щоб ця угода мала позитивні наслідки для нашої держави.

Наприкінці зустрічі голова ради студентського самоврядування Марія Кладченко подякувала Юрію Володимировичу за цікаву зустріч та вручила пам’ятні сувеніри на згадку про університет.

13.12.2013
adv