Зустріч представників студентського активу КНТЕУ з Президентом України

13 грудня 2013 року відбулась зустріч Президента України Януковича Віктора Федоровича з представниками студентської молоді. Від КНТЕУ студентський актив представляла голова ради студентського самоврядування університету - Марія Кладченко.

«Безумовно зустріч залишила після себе позитивне враження. Вона була необхідною, оскільки студентство прагнуло почути відповіді на найболючіші питання саме від Президента України. Під час бесіди ми отримали відповіді щодо економічного курсу нашої держави. Багато уваги і часу було приділено обґрунтуванню причин не підписання Угоди про Асоціацію. Особисто для мене, як для майбутнього фінансиста, неготовність держави в даний момент до такого кроку є зрозумілою», - зазначила Кладченко Марія.

13.12.2013
adv