Майстер-клас «Техноемоційна кулінарія. Використання нетрадиційної сировини»
Загальна інформація
У межах заходів до святкування Дня факультету технологій та бізнесу 6 квітня 2024 року відбувся майстер-клас «Техноемоційна кулінарія. Використання нетрадиційної сировини» від Олександра Гриценка – асистента кафедри ресторанних і крафтових технологій, шеф-кухаря ресторану «La Frusta», багаторазового призера кулінарних чемпіонатів і конкурсів, фіналіста телепроєкту «Майстер-Шеф. Професіонали».
Під час майстер-класу гості мали змогу ознайомитися із сучасними кулінарними техніками, а також особливостями використання нетрадиційної сировини під час приготування класичних страв.
Олександр продемонстрував, як приготувати морозиво, використовуючи кров. Саме ця страва зацікавила та захопила гостей та учасників заходу!
Майстер-клас отримав багато позитивних відгуків від студентів та гостей, серед яких майбутні абітурієнти – випускники 11-х класів шкіл № 81, № 264, гімназії № 109, яких ми з радістю чекаємо в колі нашої дружньої університетської родини.
Висловлюємо подяку Олександру Гриценку за творчий підхід та участь у підготовці майбутніх фахівців ресторанного бізнесу!
Серенко А. А., асистент кафедри ресторанних і крафтових технологій
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)