Екскурсія до Конституційного Суду України

13 грудня 2013 року в рамках Всеукраїнського тижня права студенти-правники Київського національного торговельно-економічного університету відвідали з екскурсією Конституційний Суд України – єдиний орган конституційної юрисдикції.

Організатором заходу виступила юридична клініка «Центр правового захисту» КНТЕУ, участь в якому також взяли заступник керівника юридичної клініки Рудник Т.В., доцент кафедри комерційного права, к.ю.н. Пальчук П.М., асистент кафедри комерційного права Шарабурина О.О. та студенти-члени юридичної клініки.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією становлення Конституційного Суду України як органу конституційного контролю й органу юстиції та основними завданнями і повноваженнями щодо гарантування верховенства Конституції України як Основного закону на всій території нашої держави.

У рамках екскурсійної програми студенти мали можливість ознайомитися з приміщеннями Конституційного Суду, а саме: залою судових засідань, архівом, бібліотекою з її унікальними фондами, музеєм та прес-центром, а також з порядком та особливостями роботи структурних підрозділів Суду.

Екскурсія видалася цікавою та змістовною. Студенти-правники КНТЕУ отримали можливість поглибити свої знання з конституційного права, особливо корисною екскурсія була для учасників команд, що представлять наш університет на І Всеукраїнських студентських змаганнях з конституційного правосуддя у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

13.12.2013
Vita