Круглий стіл «Актуальні проблеми захисту прав людини та громадянина в Україні й світі»

12 грудня 2013 року об 11.15 в аудиторії А-427 Київського національного торговельно-економічного університету в рамках Всеукраїнського тижня права було проведено круглий стіл на тему «Актуальні проблеми захисту прав людини та громадянина в Україні й світі». Організаторами круглого столу були: кафедра комерційного права, Правничий клуб КНТЕУ та юридична клініка "Центр правового захисту".

Круглий стіл відбувся за участю заступника декана факультету економіки, менеджменту і права, доцента кафедри правознавства, к.ю.н. Сердюченка Олексія Володимировича, доцента кафедри комерційного права, к.ю.н. Рудник Тетяни Вікторівни, старшого викладача кафедри комерційного права Королькова Олексія Валерійовича, а також студентів-членів юридичної клініки «Центр правового захисту» та Правничого клубу КНТЕУ.

У рамках заходу було висвітлено такі питання:

1. Права людини як об’єкт захисту: поняття та ознаки.
  2. Процедури реалізації та захисту прав людини і громадянина.
  3. Особливості реалізації та захисту прав людини і громадянина державою й недержавними інституціями.
  4. Особливості реалізації та захисту прав людини і громадянина в трудових, цивільних та кримінальних правовідносинах.
  5. Зарубіжний досвід реалізації та захисту прав людини і громадянина.

Даний захід дав можливість студентам поглибити свої знання у сфері захисту прав людини і громадянина в Україні, обговорити проблемні питання інституту захисту прав людини й громадянина та можливі шляхи їх вирішення.

11.12.2013
Vita