Вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічних тренінгів

12 грудня 2013 року о 13:00 в аудиторії Б-201 відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічних тренінгів: «Асертивна особистість», «Емоційний інтелект – шлях успішної особистості», «Життя за власним вибором», «Партнерське спілкування», «Школа лідера», які проводить Центр психологічного забезпечення професійної діяльності.

Програми соціально-психологічних тренінгів успішно засвоїли 140 студентів. Щиро вітаємо наших випускників!

Для бажаючих взяти участь у вищезазначених програмах тренінгів було розпочато запис в аудиторії Б-404.

Навчання за обраною програмою тренінгу проводитиметься з наступного навчального семестру.

Ласкаво просимо взяти участь у соціально-психологічних тренінгах!

11.12.2013
Vita