Ключові рішення засідання вченої ради ДТЕУ 28 березня 2024 року

Постанова «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Державному торговельно-економічному університеті»

Постанова «Про оновлення інституційного репозитарію ДТЕУ»

Постанова «Про забезпечення стратегії розвитку факультету економіки, менеджменту та психології»

Постанова «Про удосконалення організаційної структури ДТЕУ (щодо факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу)»

Постанова «Про удосконалення організаційної структури ДТЕУ (щодо утворення Центру періодичних видань)»

Постанова «Про удосконалення організаційної структури ДТЕУ (щодо Центру педагогічних та психологічних досліджень)»

Постанова «Про рекомендацію до видання підручника та навчального посібника»

остання редакція 22.04.2024