Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Питання порядку денного

Результат розгляду

Про схвалення та подання змін до Статуту КНТЕУ на розгляд конференції трудового колективу університету.

Ухвалено Постанову

Про присвоєння вченого звання професора Бойко М.Г. – професору кафедри го­тель­но-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ; доцента: Бузак Н.І. – доценту кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ; Коваленко Н.Ю. – доценту кафедри економічної теорії ЧТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі правознавства); Романовій О.О. – доценту кафедри сучасних європейських мов ХТЕІ; Совершенній І.О. – доценту кафедри менеджменту КНТЕУ; Фоміній О.В. – доценту кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ.

Рішення прийнято

Про стан підготовки до акредитації КНТЕУ.

Ухвалено Постанову

Про роботу у 2013 році та завдання Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

Ухвалено Постанову

Про методичне забезпечення дисциплін англомовних магістерських програм.

Ухвалено Постанову

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

Ухвалено Постанову

Про рекомендацію до видання довідково-бібліографічного видання Т.І. Скирди «Життя прожити – не поле перейти».

Ухвалено Постанову

Про ухвалення плану науково-дослідної роботи на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань пере­ве­ден­ня студентів на вакантні місця державного замовлення.

Ухвалено Постанову

Про перейменування підготовчого відділення для іноземних громадян на підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства.

Ухвалено Постанову

Про внесення змін до Положення про дипломну магістерську роботу.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення зведеного плану видання навчально-методичних документів КНТЕУ на 2014 рік.

19.12.2013
Vita