Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Практичне застосування методів хеджування цінових ризиків на аграрному ринку»

На запрошення кафедри товарознавства та митної справи факультету торгівлі та маркетингу у межах дисципліни «Біржова торгівля» 14 травня 2024 року відбулася відкрита лекція на тему «Практичне застосування методів хеджування цінових ризиків на аграрному ринку». Зустріч для студентів факультетів торгівлі та маркетингу, а також економіки, менеджменту та психології, які здобувають освітній ступінь «бакалавр», відбулася на платформі ZOOM.

Лектор – Антон Жемердєєв, заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «ТАС АГРО» з досвідом роботи в державному управлінні (Верховна Рада України, Міністерство аграрної промисловості та продовольства), міжнародній торгівлі (CHS), інфраструктурі (термінал Maxigrain) та виробництві (Астарта, ТОВ «ТАС Агро»). ТОВ «ТАС Агро» – провідна аграрна компанія України, що динамічно розвивається. На сьогодні обробляє понад 80 тис. га земель в шести областях України.

Під час зустрічі студенти отримали корисну інформацію про хеджування на біржовому ринку, основною метою якого є не максимальне отримання прибутку, а безпосередньо – захист від ризику зміни ціни товару. Лектор навів приклади стратегій хеджування опціонів, ф'ючерсів, форвардів, а також проаналізував біржовий ринок щодо сільськогосподарської продукції на прикладі CME Group та Euronext MATIF.

Наприкінці заходу викладачі та студенти ставили різні запитання та висловлювали щиру подяку спікеру за цікаву інформацію.

Дякуємо Антону Жемердєєву за корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Мережко Ніна Василівна,
професор, завідувач кафедри товарознавства та митної справи

Жалдак Марина Павлівна,
доцент кафедри товарознавства та митної справи