ДТЕУ – учасник освітнього проєкту «Незламні правничі школи»

Факультет міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету взяв участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «Незламні правничі школи».

Загалом протягом лютого–травня 2024 року участь у проєкті взяли юридичні факультети й навчально-наукові інститути більше ніж 20 закладів вищої освіти України, які здійснюють підготовку здобувачів за галуззю знань 081 «Право».

Ідея проєкту – об’єднання правничих шкіл України задля підтримки здобувачів, наукових-педагогічних працівників вітчизняних правничих шкіл у складний для нашої країни період, обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл в організаційному, методичному забезпеченні освітнього процесу, надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Спікером від Державного торговельно-економічного університету стала Наталія Мазаракі, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, Пані Наталія детально розповіла про особливості викладання конкурентного права в часи посиленого наближення до acquis ЄС та штучного інтелекту.

Ольга Коренюк,
доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

остання редакція 21.05.2024