Студентський круглий стіл «Антикорупція в забезпеченні повоєнного відновлення та розвитку України»

За ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку та кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу факультету міжнародної торгівлі та права 14 травня 2024 року відбувся міждисциплінарний студентський круглий стіл «Антикорупція в забезпеченні повоєнного відновлення та розвитку України» з метою обговорення зі стейкголдерами та здобувачами вищої освіти теоретичних і практичних аспектів антикорупційних заходів.

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту професор Каріна Назарова, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Руслан Мельниченко та Наталія Парфенюк – сертифікований аудитор-практик, президент ГО ПО аудиторів, бухгалтерів і викладачів ОКД, член ради АПУ, керівник і партнер ТОВ АФ «ТЕО-АУДИТ», магістр психології.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Право», викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту та кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, а також здобувачі вищої освіти Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Університету Короля Данила, ВСП «КТЕФК ДТЕУ».

Основними темами для обговорення були:

• Антикорупційний аудит.
  • Фінансовий контроль як засіб протидії корупції.
  • Цифровізація бізнес-процесів у системі економічної безпеки суб’єкта господарювання.
  • Незалежний аудит в умовах глобалізації.
  • Корупційні виклики в умовах воєнного стану.
  • Правове регулювання протидії корупції.
  • Антикорупційна політика суб’єктів господарювання.

Активна участь здобувачів освіти у науковому заході, дискусія та обговорення учасниками круглого столу і запрошеними роботодавцями та стейкголдерами вкотре підкреслили важливість правового та аудиторського регулювання питань з виявлення та боротьби з корупцією та її наслідками у повоєнному відновленні України.

Вікторія МІНЯЙЛО,
канд. екон. наук, доц., доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту

Ганна ШВЕДОВА,
канд. юрид. наук, доц., доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу