VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права спільно з кафедрою іноземної філології та перекладу факультету торгівлі та маркетингу 16 травня 2024 року в дистанційному форматі на онлайн-платформі ZOOM провели VІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Конференцію відкрила завідувач кафедри сучасних європейських мов кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Віталіївна Гарбуза, яка підкреслила важливість володіння іноземними мовами в сучасному світі, відзначила, що такі конференції є чудовою нагодою для студентів вдосконалювати свої знання та навички, а також побажала учасникам успіхів у науковій діяльності та нових досягнень у їхній майбутній кар’єрі.

Декан факультету міжнародної торгівлі та права кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Юлія Анатоліївна Гончарова у своєму вітальному слові наголосила на значенні наукової роботи студентів. Вона зазначила, що участь у таких заходах сприяє розширенню їхнього кругозору та професійному зростанню, побажала студентам натхнення і звершень у їхніх наукових дослідженнях.

У конференції взяли участь понад 220 студентів із 16 навчальних закладів України, а також Слов’янський університет у Республіці Молдова. Серед українських навчальних закладів були представлені: Державний торговельно-економічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський торговельно-економічний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Львівський національний університет імені Івана Франка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Вінницький кооперативний інститут, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Черкаська філія Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» та інші.

Після пленарного засідання конференція продовжила свою роботу на секційних засіданнях, які охоплювали такі напрями: економіка, фінанси і аудит; інформаційні технології; філологічні науки; міжнародна торгівля і право; менеджмент, маркетинг і реклама; психологія.

На конференцію для обговорення було подано 223 доповіді англійською, німецькою та польською мовами.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам за їхню активну участь і бажає всім мирного неба та Перемоги!

Нипадимка Алла Сергіївна,
доктор філософії з галузі «Гуманітарні науки. Філологія»,
доцент кафедри сучасних європейських мов

Гарбуза Тетяна Віталіївна,