Промодень для студентів університету в Державній митній службі України

Понад 30 студентів університету, які навчаються за освітньою програмою «Митна справа» освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр», взяли участь у проведенні промодня, який відбувся 23 травня у центральному апараті Державної митної служби України.

Перед студентами виступили директори та провідні фахівці департаментів по роботі з персоналом, організації виконання митних формальностей, контролю та адміністрування митних платежів, митного аудиту та обліку осіб, боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, нетарифного регулювання. У своїх промовах спікери висвітлили основні напрями роботи, окреслили навички, якими повинні володіти посадові особи цих підрозділів, вимоги до кандидатів на вакантні посади з-поміж випускників ДТЕУ.

Здобувачі вищої освіти мали унікальну можливість поспілкуватися безпосередньо з керівниками департаментів, отримати інформацію про вакантні посади та запрошення на роботу в митних органах високопрофесійних та вмотивованих студентів, які готові на високому рівні забезпечувати захист економічних інтересів держави.

Під час цієї зустрічі професор завідувач кафедри товарознавства та митної справи Ніна Мережко та професор Тарас Караваєв повідомили всім присутнім заходу, що упродовж понад 30 років співробітництва ДТЕУ та Держмитслужби університет підготував майже 1500 бакалаврів і спеціалістів та 1200 магістрів з митної справи.

Висловлюємо сподівання на ефективну співпрацю та допомогу у підготовці висококваліфікованих фахівців для Державної митної служби України.

Ніна Мережко,
д-р техн. наук, завідувач кафедри товарознавства та митної справи

Тарас Караваєв,
д-р техн. наук, професор кафедри товарознавства та митної справи