Підсумки Всеукраїнської студентської наукової конференції «HoReCa. Наукові ініціативи»

На факультеті технологій та бізнесу за ініціативи кафедри менеджменту готельно-ресторанного бізнесу та кафедри ресторанних і крафтових технологій 22 травня 2024 року відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «HoReCa. Наукові ініціативи», у межах якої робота проводилась за чотирма тематичними напрямами:

• Інноваційні тренди у сфері HoReCa.
  • Готельно-ресторанний бізнес для відновлення економіки України.
  • Ресторанні технології та фуд-дизайн: тенденції та виклики.
  • Крафтові технології: від традицій до інновацій.

Доповіді здобувачів з різних закладів вищої освіти у межах дискусійних платформ забезпечили високий науковий рівень конференції. Тематика презентаційних матеріалів доповідачів була присвячена глобальним викликам та тенденціям розвитку сфери гостинності у воєнний період; синергії інновацій і традиційних технологій крафтової продукції, що сприяє реалізації концепції здорового харчування населення України; інноваційним форматам ресторанного бізнесу та збереженню автентичності сучасної гастрономії України та її регіонів; сучасним тенденціям фуд-дизайну тощо.

Науковий захід відбувся у теплій та дружній атмосфері, учасники жваво обговорювали та висловлювали свої думки стосовно напрямів відновлення сфери HoReCa на території України та збагачення її інтелектуального потенціалу в післявоєнний період.

За результатами наукової конференції та з урахуванням актуальності досліджень, науковості й практичного значення презентованих матеріалів, доповідачів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Вітаємо учасників наукового заходу та їх керівників! Зичимо подальших успіхів на освітній ниві!

Програма конференції

Тетяна ТКАЧУК,
заступник декана ФТБ
з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків