Договір про співробітництво між ДТЕУ, ICC Ukraine та Дипломатичною академією України

Державний торговельно-економічний університет, Український національний комітет Міжнародної торгової палати та Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ 25 травня 2024 року підписали договір про співробітництво щодо провадження наукової та освітньої діяльності, зокрема у сфері міжнародних торговельно-економічних відносин, глобальних комунікацій, різних форм дипломатії (економічна, публічна, культурна дипломатія, кібердипломатія та ін.), штучного інтелекту.

Підписання відбулося під час урочистостей на День університету в Державному торговельно-економічному університеті. Від ДТЕУ договір підписав ректор Анатолій Мазаракі, від Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) – президент Володимир Щелкунов, від Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ – директор Геннадій Надоленко.

Ми впевнені, що лише плідна співпраця та інтеграція різних підходів, що притаманні кожному з учасників договору, дасть змогу створити ефективну комплексну систему підготовки затребуваних на ринку праці висококваліфікованих фахівців у сфері зовнішньої політики та міжнародних торговельно-економічних відносин.

Юлія Гончарова, канд. юрид. наук, доц.,
декан факультету міжнародної торгівлі та права

25.05.2024
остання редакція 27.05.2024