Зустріч Посла Туркменістану в Україні з керівництвом ДТЕУ

На запрошення ректора 29 травня 2024 року Державний торговельно-екрономічний університет мав честь приймати делегацію Посольства Туркменістану в Україні.

Під час зустрічі Посла Туркменістану Тойли Атаєва з керівництвом університету та відповідальними співробітниками у сфері міжнародної співпраці, а також за участю віцепрезидента Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Володимира Михайлова, сторони обговорили перспективи налагодження наукових, освітніх та гуманітарних партнерств, можливості встановлення прямих контактів між українським університетом та спеціалізованими університетами Туркменістану з метою обміну професійним досвідом.

Ректор Анатолій Мазаракі розповів про досягнення університету на міжнародному рівні та зазначив, що іноземці з 13-ти країн світу здобувають освіту в навчальному закладі. У ДТЕУ створено всі необхідні умови як для навчання, так і для творчого зростання. З урахуванням зазначеного ректор висловив високий інтерес університету до співпраці та готовність підготувати кваліфікованих фахівців з-поміж вступників із Туркменістану.

Пан Тойли Атаєв подякував керівництву університету за гостинний прийом та висловив впевненість, що освітні напрями закладу безумовно користуються попитом, зокрема в Туркменістані.

Після продуктивної зустрічі туркменській делегації було проведено екскурсію кампусом університету та ознайомлено з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Джерело: https://ukraine.tmembassy.gov.tm/en/news/133118

Даря Іващенко,