Відбувся захист дисертаційної роботи у спецраді Д. 26.055.03 КНТЕУ

23 грудня 2013 року в спеціалізованій вченій раді  Д. 26.055.03 КНТЕУ успішно була захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня  доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08. гроші, фінанси і кредит Волосович Світлани Василівни на тему «Страхування ризиків у системі кредитних відносин». Науковий консультант:  доктор економічних наук, професор, ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович.

Вітаємо здобувача наукового ступеня та її наукового консультанта з успішним захистом!

23.12.2013
shestack