Підсумки Всеукраїнської студентської наукової конференції «Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку»

На факультеті технологій та бізнесу за ініціативи кафедр: туризму та менеджменту креативних індустрій; дизайну, інжинірингу та землеустрою; фізичної культури, спорту та реабілітації 28 травня 2024 року відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку», у межах якої обговорювали питання за такими тематичними напрямами:

• Туризм в Україні: стратегії реновації.
  • Креативні індустрії: драйвер економічного зростання України.
  • International tourism in new realities.
  • Дизайн: ідеї, інновації, інсайти.
  • Спортивний менеджмент: тенденції та виклики.
  • Реабілітація та відновлення: нові підходи та перспективи.

Захід зібрав велику кількість здобувачів вищої освіти й молодих науковців у межах окремого тематичного напряму, які представили свої дослідження та обговорили актуальні питання розвитку туризму, культури та спорту. Тематика презентаційних матеріалів доповідачів була присвячена потенціалу та перспективам інноваційних напрямів розвитку туристичних дестинацій; трендів організації глемпінгів, кінотуризму в Україні та переосмислення концепції транспортного обслуговування туристів; проблемам організації діяльності туристичних підприємств України в умовах воєнного часу; інноваційному розвитку креативних індустрій; новітнім дизайн-трендам в організації приміщень тощо.

Науковий захід сприяв обміну знаннями, ідеями та інноваційними підходами, що є важливими для подальшого розвитку зазначених галузей.

За результатами наукової конференції та з урахуванням актуальності досліджень, науковості й практичного значення презентованих матеріалів, доповідачів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Вітаємо учасників наукового заходу та їх керівників! Зичимо подальших успіхів на освітній ниві!

Програма конференції...

Тетяна ТКАЧУК,
заступник декана ФТБ
з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків