На факультеті технологій та бізнесу за ініціативи кафедри дизайну, інжинірингу та землеустрою 29 травня 2024 року відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Землеустрій та кадастр: освітні тренди».

Програмою заходу було передбачено обговорити висвітлену в доповідях студентів проблематику на двох дискусійних платформах: «Геоінформаційні технології в землеустрої» і «Топографо-геодезичне забезпечення в землеустрої».

Конференція зібрала студентів, викладачів та фахівців з різних куточків України для обговорення сучасних тенденцій та новацій у галузі землеустрою та кадастру. Учасники презентували велику кількість доповідей, охоплюючи широкий спектр тем, зокрема новітні методи геодезичних вимірювань, програмне забезпечення для оброблення геопросторових даних, кіберзахист геодезичних даних, цифровізацію кадастрових даних та інтеграцію нових технологій в освітній процес. Особливий акцент було зроблено на освітніх трендах у підготовці фахівців із землеустрою та кадастру, а також на важливості міждисциплінарного підходу до вирішення актуальних проблем цієї галузі. Обговорювали також питання екологічної стійкості й ефективного використання земельних ресурсів.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за активну участь і цінний внесок у розвиток науки і освіти в галузі землеустрою та кадастру!

Програма конференції...

Тетяна ТКАЧУК,
заступник декана ФТБ
з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків