Відкрита лекція доктора Університету державної служби Людовіка (м. Будапешт, Угорщина)

За сприяння факультету міжнародної торгівлі та права 23 травня 2024 року відбулася відкрита лекція англійською мовою на тему «Релігійні практики в місцях позбавлення волі: організаційно-правовий аспект».

Захід провів на запрошення кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права доктор з Угорщини, кандидат юридичних наук, доцент факультету правоохоронної діяльності Університету державної служби Людовіка (м. Будапешт) Міклос Тіхані.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти мали змогу дізнатися про значення релігії для осіб, які відбувають покарання, про вплив релігійних практик на поведінку засуджених, на перспективи ресоціалізації людей, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Лектор навів приклади випадків порушення релігійних прав ув’язнених, роз’яснив правові наслідки подібних порушень, а також окреслив перспективи розвитку механізмів відправлення релігійних служб у місцях позбавлення волі.

Студенти висловили щиру зацікавленість інформацією від спікера, подякували йому наприкінці заходу за корисну зустріч.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з доктором Міклосом Тіхані!

Автор текту
Анна ГУРЖІЙ