Відкрита лекція «Прогнозування у правоохоронній діяльності»

За сприяння факультету міжнародної торгівлі та права 28 травня 2024 року було організовано відкриту лекцію англійською мовою на тему «Прогнозування у правоохоронній діяльності».

Захід було проведено за запрошенням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права. Лектор Матяш Собоч, доктор з Угорщини, кандидат юридичних наук, доцент факультету правоохоронної діяльності Університету державної служби Людовіка (м. Будапешт) у ході зустрічі розповів студентам про роль предиктивної поліції у правоохоронній діяльності та застосування програмного забезпечення для прогнозування у правоохоронних органах, а також навів приклади новітнього програмного забезпечення та наголосив на перспективах розвитку візуалізації предиктивної аналітики злочинів.

Студенти виявили велику зацікавленість темою лекції та висловили подяку спікеру за корисну та інформативну зустріч.

Сподіваємося на продовження плідної співпраці з доктором Матяшем Собочем!

Автор тексту
Анна Гуржій